52 doodles 2018

Rok lze nepochybně přežít bez tvůrčí výzvy k plnění, ale s tvůrčí výzvou je vždycky o něco málo lépe. To jsem si říkala, když jsem minulý rok v lednu zakládala první ročník svého projektu 52 doodles. A jelikož mi čmárání uplynulý rok podstatně zpříjemňovalo, rozhodla jsem se pokračovat i v roce 2018. V následujících řádcích vám vysvětlím, o co jde, a jak snadné je se zapojit, chcete-li.


Projekt 52 doodles je čmárací projekt. Jeho cílem je zdokumentovat rok prostřednictvím obrázků vznikajících s týdenní frekvencí. Dalším z cílů je takto zachycený rok sdílet. Vaše obrázky mohou vypadat zcela jakkoliv a pro účast není potřeba se nikam zapisovat - stačí, když budete své výtvory sdílet na sociálních sítích pod hashtagem #52doodles2018. Podmínkou není vůbec nic. Začít můžete kdykoliv a skončit také, a když někdy doodle nestihnete, vůbec nic se neděje. Nemám ráda zavazující projekty, a tak jsem se své 52 doodles snažila vymyslet tak, aby bylo co nejméně stresující.

Co z toho budete mít? Předně budete mít originálně a nezapomenutelně zdokumentovaný rok 2018. Můžete si třeba založit sešit speciálně na doodles, ale taky nemusíte. Já například své obrázky vždycky někde založím nebo rovnou ztratím, a jediné místo, kde je teď můžu najít všechny pohromadě, je můj instagramový účet, kam je každý týden přidávám. (To bych asi neměla přiznávat, že jsem tak moc nepořádná.)

Stejně jako v uplynulém roce, i letos můžete na svých příspěvcích označovat můj účet. Já si budu vaše příspěvky velice ráda prohlížet. Poznávání nových lidí, kteří stejně jako já rádi kreslí, je takovým milým vedlejším produktem výzvy 52 doodles. A třeba se nám jednou podaří udělat i sraz!

Na závěr vás odkážu na úvodní článek loňského ročníku výzvy, který je o něco obsáhlejší, a na své shrnutí prvního a druhého půlroku s výzvou 52 doodles. Obrázek v tomto článku je oficiálním logem aktuálního ročníku projektu. Můžete si ho dát na instagram, nebo vložit do menu blogu, kdybyste chtěli pomoci šířit tento projekt. Nebo pokud se vám prostě líbí.

Děkuji všem současným i budoucím účastníkům za přízeň a přeji hodně štěstí v roce 2018, ať už tento příspěvek čtete kdykoliv! A pokud jste na tomto blogu poprvé, klidně si ho trochu prohlídněte. Já se jmenuji Tery, je mi 18 a píšu hlavně o svém životě, sem tam napíšu básničku a ráda fotím, i když jen na telefon. Hlavní pointou tohoto blogu je to, že jsem víceméně obyčejná. Víc si můžete přečíst v tomto článku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář! E-mailové spojení z jistých důvodů neexistuje, chcete-li mi něco sdělit, napište to prostě sem.